Gdzie oglądać seriale online?

Udostępnij

Masz ochotę na leniwy wieczór, ale nie wiesz gdzie możesz znaleźć ciekawe seriale online? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. 

Darmowe portale internetowe 

Pierwszym miejscem, gdzie bez trudu znajdziesz seriale online są darmowe portale internetowe. Nie do końca zawsze możesz oglądać wszystkie sezony za darmowo. Może się okazać, że po jakimś czasie oglądania wyskoczy Ci limit. Wtedy będziesz musiał dokonać zapłaty SMSem lub drobnym przelewem. Często w takich miejscach jakoś nie jest najlepsza ale za to masz darmową rozrywkę. 

Netflix 

Ten rodzaj platformy z filmami i serialami także może być na początku darmowy. Wystarczy, że skorzystasz z darmowego miesiąca próbnego bez zobowiązań. Po zakończeniu miesiąca próbnego opłata jest uzależniona od tego na ilu ekranach na raz będziesz oglądał. Naszym zdaniem jest to dobra inwestycja, często mamy ochotę na obejrzenie czegoś dobrego wieczorem. Dodatkowo możemy oglądać filmy na każdym urządzeniu mobilnym, a także na Smart TV. Aplikacja działa świetnie, nie zacina się, idealnie zapamiętuje moment w którym skoczyłeś oglądać. Można na niej włączyć kontrolę rodzicielską, a także stworzyć profil dedykowany tylko dla dzieci, na którym znajdują się jedynie bajki. Ciekawe seriale, które znajdziesz na tej platformie to "Orange is a new black", "Strangers things" czy "House of cards" i "The crown". 

HBO GO 

Platforma ta działa w taki sam sposób co Netflix. Jednak jest trochę gorszej jakości niż konkurencja. Tutaj także możemy skorzystać z darmowego miesiąca próbnego co jest bardzo wygodne, ponieważ możemy się przekonać, która platforma nam lepiej pasuje. Aplikacja nie działa już tak niezawodnie jak wcześniejsza. Często się zacina i gubi miejsce, w której skończyliśmy oglądać. Jakie ciekawe seriale można znaleść w tym serwisie? "Gra o tron", "Wielkie Kłamstewka" czy "Ślepnąć od świateł". Dodatkowo znajdziemy tam starsze produkcje serialowe takie jak na przykład kultowy "Sex w wielkim mieście". Jeśli wolisz wersję kinową tego hitu znajdziesz na tej platformie obie części tego filmu.